216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Szent Jeromos

31. Vanni, Francesco (Siena, 1563 - 1610) után, 17. sz. első fele

Szent Jeromos

olaj, vászon

102*79 cm

Francesco Vanni a budapesti Szépművészeti Múzeumban található