216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Bűnbánó Magdolna

30. Regnier, Nicolas (1591-1667)után, 18. sz.

Bűnbánó Magdolna

olaj, vászon

76*58,5 cm

(Nicolas Regnier műve a Birminghami Művészeti galériában található)