637. Kétajtós szekrény
osztrák, 18. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa figurális intarziával, faragott díszítéssel, alul két fiókkal, eredeti zárszerkezettel, kis sérüléssel, 1 db kulccsal
201*189*74 cm