216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Kelengyeláda

621. Kelengyeláda

magyar, 18. sz. közepe, tömör diófa, faragott díszítéssel, kovácsoltvas fogantyúkkal, zár hiányzik, sérült

65*111*62,5 cm