216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Tálalószekrény

668. Tálalószekrény

magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon dió- és topolyafa borítással, öntött sárgaréz veretekkel, felújított

195*103*47,5 cm