216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Asztal

632. Asztal

magyar, 18. sz., fenyőfa, ácsolt lábazaton, ládafiában rekeszekkel, 2 lábösszekötő és ékek pótoltak

83*108,5*91 cm