216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Pásztorok hódolása, 1805

44. Spitzer, Franz (1780 - ?)

Pásztorok hódolása, 1805

akvarell, tus, papír

655*475 mm

j.b.l.: Franz Spitzer a. MDCCCV pinxit