Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Szobabelső

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

769. Zádor István (Nagykikinda, 1882 - Budapest, 1963)

Szobabelső

olaj, karton

69*51 cm

j.j.l.: Zádor I.; ho.: Szobabelső; j.j.l.: Zádor I.

Vételi megbízás (PDF)