Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Vekker

768. Zemplényi Magda (?, 1899 - Budapest, 1965)

Vekker

olaj, karton

68*54 cm

j.b.l.: Zemplényi Magda, keret nélkül