Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Halász, 1935 körül

837. Lóránt Erzsébet, Rajné (Budapest, 1898 - 1963)

Halász, 1935 körül

olaj, vászon

90*110 cm

j.n. Kiállítva és reprodukálva: Hölgyek palettával, 2008. (104. kép )