Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Csikós az udvaros, 1970

838. H. L.-né jelzéssel

Csikós az udvaros, 1970

olaj, vászon

66*93 cm

j.j.l.: H.L.-né 1970, sérült