716. Zsótér Ákos (Újpest, 1895 - 1983)
Önarckép, 1928 körül
olaj, vászon
40*30 cm
j.j.l.: Zsótér, Feltehetően kiállítva: Őszi Tárlat, Budapest, Nemzeti Szalon, 1929. szeptember (kat. 277. Önarckép, olajf.)