268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Önarckép, 1928 körül

716. Zsótér Ákos (Újpest, 1895 - 1983)

Önarckép, 1928 körül

olaj, vászon

40*30 cm

j.j.l.: Zsótér, Feltehetően kiállítva: Őszi Tárlat, Budapest, Nemzeti Szalon, 1929. szeptember (kat. 277. Önarckép, olajf.)