Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Testvérek

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

717. Timkó Nelly (Nagybányán dolgozott 1924 - 1927 között)

Testvérek

olaj, vászon

80*70 cm

j.b.l.: Timkó

Vételi megbízás (PDF)