Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Férfi portré

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

718. Magyar festő, 20. sz. közepe

Férfi portré

olaj, papír

50*48,5 cm

Vételi megbízás (PDF)