Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > A természet hatalma

664. Sárkány Jolán (Nagygut, 1907 - ?)

A természet hatalma

olaj, farost

60*50 cm

j.j.l.: Sárkány Jolán, keret nélkül