Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Mosónő, Szicília, 1937

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

730. Sugár Andor (Budapest, 1903 - Auschwitz, 1944)

Mosónő, Szicília, 1937

olaj, karton

54*32,5 cm

j.j.l.: Sugár, Kiállítva: Sugár Andor és Szandai Sándor gyűjteményes kiállítása, Budapest, Tamás Galéria, 1937. december 5-13. (kat. 9. Mosónő), Kiállítva és reprodukálva: Saphier-Frissítés, 2004. (208. kép)

Vételi megbízás (PDF)