Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Bécsi városrészlet

686. Antal Irén (Budapest, 1903 - Budapest, 1999)

Bécsi városrészlet

olaj, vászon

50*60,5 cm

j.j.l.: Antal Irén Wien