Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Űrvirágok

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

687. Festőfi Sándor jelzéssel, 20. sz. második fele

Űrvirágok

olaj, vászon

80*100 cm

j.j.l.: Festőfi Sándor

Vételi megbízás (PDF)