Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Bikaviadal

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

819. Magyar festő, 20. sz. eleje

Bikaviadal

akvarell, papír

285*375 mm

Vételi megbízás (PDF)