Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Kompozíció, 1989

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

818. Magyar festő

Kompozíció, 1989

olaj, vászon

22*25,5 cm

j.b.l.: olvashatatlan 89

Vételi megbízás (PDF)