Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Sivatag

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

737. AJ monogrammal, 20. sz. második fele

Sivatag

olaj, vászon

70,5*40,5 cm

j.b.l.: A.J. (ligatúrás)

Vételi megbízás (PDF)