Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Csendélet

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

575. Magyar festő, 20. sz. első fele

Csendélet

olaj, farost

58,5*50 cm

Vételi megbízás (PDF)