Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Akt, 1960

612. Bicskei Karle János (működött a 20. sz. közepén)

Akt, 1960

olaj, vászon

60*50 cm

j.j.l.: Bicskei Karle 960