Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Sakkfigurák

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

733. Y. Lengyel jelzéssel, 20. sz. közepe

Sakkfigurák

olaj, farost

54*39,5 cm

j.j.l.: Y. Lengyel

Vételi megbízás (PDF)