Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Szürrealista kompozíció

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

735. Magyar festő, 20. sz.

Szürrealista kompozíció

olaj, vászon

73*59 cm

j.n. keret nélkül

Vételi megbízás (PDF)