Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Konyhai enteriőr

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

671. Magyar festő, 20. sz. közepe

Konyhai enteriőr

790*590 mm

j.n. sérült, keret nélkül

Vételi megbízás (PDF)