Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Anya gyermekével

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

622. Zsótér Ákos (Újpest, 1895 - 1983)

Anya gyermekével

olaj, vászon

70*50 cm

j.j.l.: Zsótér, Feltehetően kiállítva: Paál László Társaság Jubiláris Kiállítása, Budapest, Nemzeti Szalon, 1934. november 10-26., (kat. 135. Anya gyermekkel, olajf. 200 p.)

Vételi megbízás (PDF)