Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Tél

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

639. Magyar festő, 20. sz. eleje

Tél

olaj, vászon

90*70 cm

j.n. keret nélkül

Vételi megbízás (PDF)