257. Festmények > Oláh medevetáncoltató, 1883

257. Festmények [ARCHÍV]

50. Kéméndy Jenő (Déva, 1860 - Budapest, 1925)

Oláh medevetáncoltató, 1883

olaj, vászon

42,5*53 cm

j.j.l.: Kéméndy Jenő 883; BÁV 13/66.

Reprodukálva: Magyar Királyi Postatakarékpénztár Árverési Csarnok aukció XVII/5. Bp. 1936 nov. (kat.sz. 1356.)