257. Festmények > Utcarészlet

257. Festmények [ARCHÍV]

122. Berkes Antal (Budapest, 1874 - Budapest, 1938)

Utcarészlet

olaj, vászon

56*71 cm

j.j.l.: Berkes A.

restaurált