257. Festmények > "Szilvásvárad"

257. Festmények [ARCHÍV]

335. Tobisch Ilona (Budapest, 1900 - Budapest, 1985)

"Szilvásvárad"

olaj, vászon

75,5*91 cm

j.j.l.: Tobis