257. Festmények > Mályvák, 1940

257. Festmények [ARCHÍV]

151. Benczúr Ida, Dolányi (München, 1876 - Budapest, 1970)

Mályvák, 1940

olaj, vászon

95*63 cm

j.j.k.: D. Benczúr Ida 1940