257. Festmények > Csipkerózsika

257. Festmények [ARCHÍV]

355. Lakatos Artúr (Bécs, 1880 - Budapest, 1968)

Csipkerózsika

akvarell, karton

620*785 mm

j.j.l.: Lakatos Artúr