257. Festmények > Püspök portréja

257. Festmények [ARCHÍV]

28. Jakobey Károly (Kula, 1825 - Budapest, 1891)

Püspök portréja

olaj, vászon

38*30 cm

j.n., ho.: autográf felirat 1866