257. Festmények > Szerelmesek

257. Festmények [ARCHÍV]

286. Magyar festő, 20. sz. eleje

Szerelmesek

olaj, vászon

51*51 cm

Szerepelt: BÁV Saphier pályázat, 1999, 89. old. 89. tétel