257. Festmények > Mediterrán városrészlet, 1936

257. Festmények [ARCHÍV]

249. Kaposi K. Ödön (Budafok, 1914 - Budapest, 1996)

Mediterrán városrészlet, 1936

olaj, karton

35,5*30,5 cm

j.j.l.: Kaposi Klarek Ödön Cortille ...936