230. Bencze László (Székesfehérvár, 1907 - Budapest, 1992)
Üdülők az étkezőkocsiban I., 1953
olaj, farost
48,5*53 cm
j.b.l.: Bencze 953; Analógia: IV. Magyar Képzőművészeti Kiállítás, Bp., Műcsarnok 1953-54.