257. Festmények > Üdülők az étkezőkocsiban I., 1953

257. Festmények [ARCHÍV]

230. Bencze László (Székesfehérvár, 1907 - Budapest, 1992)

Üdülők az étkezőkocsiban I., 1953

olaj, farost

48,5*53 cm

j.b.l.: Bencze 953; Analógia: IV. Magyar Képzőművészeti Kiállítás, Bp., Műcsarnok 1953-54.