257. Festmények > Hófödte erdőrészlet patakkal

257. Festmények [ARCHÍV]

67. Neogrády László (Budapest, 1896 - Budapest, 1962)

Hófödte erdőrészlet patakkal

olaj, vászon

75*100 cm

j.b.l.: Neogrády László