257. Festmények > "Inferno V.", 2000

257. Festmények [ARCHÍV]

192. Schéner Mihály (Medgyesegyháza, 1923 - Budapest, 2009)

"Inferno V.", 2000

olaj, farost

80*60 cm

j.j.l.: Schéner

ho.: kiállítási cédulák és autográf felirat