257. Festmények > Nis-i udvar, 1916

257. Festmények [ARCHÍV]

120. Lakatos Artúr (Bécs, 1880 - Budapest, 1968)

Nis-i udvar, 1916

olaj, vászon

63*43 cm

j.j.l.: Lakatos Artúr Nis 1916

sérült