984. Kandalló óra és kandeláberpár
francia, Monthyon, 20. sz. eleje, jelzett: L. Langlois, felesütős szerkezet, fehér márvány és aranyozott sárgaréz, ingával, működőképes
óra m: 46 cm; kandeláber m: 29,5 cm