982. Kandalló óra
Bécs, 19. sz. közepe, negyedütős szerkezet, fekete lakkfestett és cseresznyefa borítású tok, négy alabástrom oszloppal, aranyozott sárgaréz veretekkel, tükörlapokkal, arab számos, percbeosztásos, porcelán számlap gyűrű, ingával, kulccsal, kis sérülésekkel, díszeknél pótlásokkal, működőképes
m: 71 cm