229. Régi mesterek és 19. századi festmények
[1-20]
[21-41]
[42-61]
[62-81]
[82-101]
[102-121]
[122-141]
[142-161]
[162-181]
182-201
[202-221]
[222-241]
[242-261]
[262-281]
[282-301]
[302-321]
[322-341]
[342-361]
[362-407]
[408-427]
[428-447]
[448-467]
[468-487]
[488-507]
[508-527]
[528-547]
[548-567]
[568-587]
[588-607]
[608-627]
[628-647]
[648-667]
[668-687]
[688-707]
[708-709]
Gainsborough, Thomas (1727 - 1788) után, 19. sz. második fele
Giorgiana Cavendisk, Devonshire grófnő portréja
182. tétel
Sonntag, Josef
Pulaski Kazimierz (1747-1779) portréja
183. tétel
Decker, Georg
Altábornagy portréja, 1842
184. tétel
Francia miniatúrafestő, 19. sz. első fele
Főnemes portréja
185. tétel
Osztrák miniatúrafestő, 19. sz. eleje
Fiatal katona portréja
186. tétel
Francia miniatúrafestő, 19. sz. eleje
A vadász
187. tétel
Benczúr Gyula
Furulyázó puttó nyulakkal
188. tétel
I. F. monogrammal, 19. sz. közepe
189. tétel
Canon, L. jelzéssel, 19. sz. vége
Szalonban
190. tétel
Gaál Ignácz
Szőlős csendélet, 1842
191. tétel
Pendl, Erwin
Bécsi városrészlet alakokkal, 1892
192. tétel
Schliecker, August Eduard
Városrészlet alakokkal
193. tétel
Magyar festő, 19. sz. második fele
Szivarozó úr portréja
194. tétel
Francia miniatúrafestő, 19. sz. második fele
Gáláns jelenet
195. tétel
Markó Károly, ifj.
Vénusz és Ámor
196. tétel
Német festő, 19. sz.
Tükör előtt
197. tétel
Osztrák művész, 1800 körül
Friderika Lujza (1714 - 1784) porosz hercegnő portréja
198. tétel
Loknis hölgy
199. tétel
Itáliai miniatúrafestő, 19. sz. második fele
Reneszánsz portré
200. tétel
Steiner, R. jelzéssel
Itáliai lány, 1880
201. tétel
[1-20]
[21-41]
[42-61]
[62-81]
[82-101]
[102-121]
[122-141]
[142-161]
[162-181]
182-201
[202-221]
[222-241]
[242-261]
[262-281]
[282-301]
[302-321]
[322-341]
[342-361]
[362-407]
[408-427]
[428-447]
[448-467]
[468-487]
[488-507]
[508-527]
[528-547]
[548-567]
[568-587]
[588-607]
[608-627]
[628-647]
[648-667]
[668-687]
[688-707]
[708-709]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS