229. Régi mesterek és 19. századi festmények
[1-20]
[21-41]
[42-61]
[62-81]
[82-101]
[102-121]
[122-141]
[142-161]
[162-181]
[182-201]
[202-221]
[222-241]
[242-261]
[262-281]
[282-301]
[302-321]
[322-341]
[342-361]
[362-407]
[408-427]
[428-447]
[448-467]
[468-487]
[488-507]
[508-527]
[528-547]
[548-567]
[568-587]
[588-607]
[608-627]
[628-647]
648-667
[668-687]
[688-707]
[708-709]
Pekáry István
Falu, 1962
648. tétel
Bezdek, Frantisek
Mulatozók, 1967
649. tétel
Kunffy Lajos
Lányok a réten, 1927
650. tétel
Kernstok Károly
Beszélgetők
651. tétel
Szőnyi István
Várakozás
652. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Piacon
653. tétel
Fényes Adolf
Betlehemes
654. tétel
Pór Bertalan
Vázlat a Jó pásztorhoz
655. tétel
Hincz Gyula
Három alak
656. tétel
Szántó Piroska
Szőlőt kötöző nő
657. tétel
Sugár Andor
Kompozíció, 1939
658. tétel
Vaszary János
Éberség
659. tétel
Kádár Béla
Asszonyok
660. tétel
Fejér Csaba
Tiszapart
661. tétel
Francia festő, 1920 körül
Akt a műteremben
662. tétel
Ilosvai Varga István
Álló akt, 1925
663. tétel
Kádár Béla
Anya gyermekével
664. tétel
Mattis - Teutsch János
Akt vörös pamlagon, 1945-1946 körül
665. tétel
Hincz Gyula
Támaszkodó akt
666. tétel
Frank Frigyes
Fekvő akt
667. tétel
[1-20]
[21-41]
[42-61]
[62-81]
[82-101]
[102-121]
[122-141]
[142-161]
[162-181]
[182-201]
[202-221]
[222-241]
[242-261]
[262-281]
[282-301]
[302-321]
[322-341]
[342-361]
[362-407]
[408-427]
[428-447]
[448-467]
[468-487]
[488-507]
[508-527]
[528-547]
[548-567]
[568-587]
[588-607]
[608-627]
[628-647]
648-667
[668-687]
[688-707]
[708-709]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS