229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Kilátás a Budai hegyekből, 1945

598. Jeges Ernő (Torontálvásárhely, 1898 - Budapest, 1956)

Kilátás a Budai hegyekből, 1945

akvarell, papír

450*650 mm

j.j.l.: Jeges Ernő 1945