229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Nyári udvar

597. Pituk József Viktorián (Selmecbánya, 1906 - Budapest, 1991)

Nyári udvar

olaj, vászon

70*90 cm

j.j.l.: Pituk J. V.