229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Virágcsendélet, 1953

544. Vass Elemér (Budapest, 1887 - Tihany, 1957)

Virágcsendélet, 1953

olaj, karton

47*36 cm

j.b.l.: Vass E. 953; ho.: Virágcsendélet