229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Éjjeli fények, 1930-35 körül

545. Vaszary János (Kaposvár, 1867 - Budapest, 1939)

Éjjeli fények, 1930-35 körül

tempera, vászon

69,8*50 cm

j.j.l.: Vaszary J.