229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Virágcsendélet malacpersellyel

308. Biai - Föglein István (Besztercebánya, 1905 - Budapest, 1974)

Virágcsendélet malacpersellyel

olaj, farost

65*50 cm

j.j.f.: Biai