229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Cseresznyefaágak vázában

307. Oláh Sándor (Magyarcséke, 1886 - Szabadka, 1966)

Cseresznyefaágak vázában

olaj, vászon

57,5*45,5 cm

j.j.f: Oláh S.